Setiausaha Dewan Negara
control 1control 2control 3

Setiausaha Dewan Negara bertanggungjawab memantau perjalanan persidangan di Dewan Negara, membantu dan memberi nasihat kepada Yang di-Pertua Dewan Negara ketika Dewan bersidang.

NO

NAMA

TAHUN

1

Muhd Sujairi Abdullah

22.2.2020 - kini

2

Riduan bin Rahmat

8.9.2014 – 21.2.2020

3

Datuk Zamani bin Haji Sulaiman

1.4.2004 - 7.9.2014

4

Dato' Abdullah bin Abdul Wahab

1996 - 2004

5

Hj Mohamad Salleh bin Abu Bakar

1989 - 1995

6

Hj Abdul Rahim bin Hj Abu Bakar

1986 - 1988

7

Hj Ahmad Hasmuni bin Hj Hussein

1978 - 1986

8

Lim Joo Keng

1969 - 1978

9

Ahmad bin Abdullah

1962 - 1969

10

Hj Shamsuddin bin Hji Mohd Sidin

1961 - 1962

11

Abdul Ghani bin Mohd Don

1960 - 1961

12

Ramli bin Abdul Hamid

1959 - 1960

 

 
 
 

Kemaskini Terakhir pada: 15 Mei 2020 | Hits: 73514

SPR Malaysia
HRMIS
MyGov
JPM
IIM
JAN
JAN
DBP
E-Vetting
myGov Mobile
eprolehan
Suruhanjaya Pencegahan Rasuah Malaysia
Government Procurement Information System
Kemaskini Terakhir pada: 05/06/2020.
Paparan menarik, 1024 x 768 dengan Mozilla Firefox 3+, Google Chrome 5+ and Internet Explorer 8+.
2020 © Hakcipta Terpelihara Parlimen Malaysia
Halaman dijana dalam 0.036 saat v5
WEB MOBILE
www.parlimen.gov.my